Kruh v obilí u Liberce

5. srpna 2018 v 5:55 | ketty |  Odlehčení
Tak se mi 14.7. splnil sen. Podařilo se mi navštívit kruh v obilí u obce Bohdánkov, kousek od Hodkovic nad Mohelkou a asi 15 minut jízdy autem od Liberce. Přeji si to již dlouho a když se objevil o něm článeček na Aluska.org, tak mě postihlo neskutečné nadšení jej navštívit a udělat si víkendový výlet do Liberce. Naštěstí se mi povedlo přesvědčit i přítele, který mě tam vzal.


Kruh byl vidět hned od silnice a především lidé, kteří se v něm procházeli. Sjíždí se tam celkem dost lidiček, které toto zajímá. Informace o tom, jak lidé šlapou mimo kruh a ničí pole mi nepřijdou pravdivé, každý rád využije již prošlapanou cestičku přímo ke kruhu a lidé se tam naopak ke všemu chovali s velkou úctou. Zanechali tam i pár dárečků či obětin - květiny ve tvaru srdíčka, vajíčko, vázičku a další..

Byla jsem moc zvědavá, jak na mě kruh bude působit. Ono už od středy jak jsem se těšila, se mi tak zlepšila psychika a vydrželo to ještě i pár dní po návštěvě kruhu. Ale jinak bohužel musím upřímně napsat, že jsem nic zvláštního necítila. Je ale pravda, že bylo těžší se soustředit, protože jsem tam nebyla sama a přítel skepticky pořád opakovat, že je to dílo vytvořené lidmi. I tak jsme si to tam ale užili, pobyli delší čas, nikam nespěchali a za to jsem byla vděčná. Chvíli jsem v kruhu i poseděla/poležela, než přišla přeháňka. Naštěstí slibované počasí na yr.no nevyšlo a setrvalý déšt v kuse 4 hodiny opravdu nehrozil. Přeprška přešla a ještě jsme se na chvíli vydali pobýt v kruhu, stejně tak i další lidé. Zaslechla jsem také útržky hovorů o tom, kdo nejspíš kruh vytvořil a zda se lidé cítí lépe. Ze zdravotních neduhů se mi nic nezlepšilo. A názor na to, jak vznikl kruh nakonec nemám, jestli je dílem lidí nebo UFO. I když myslím si, že lidem by to dalo hodně práce něco takového vůbec vytvořit. Byl to ale moc fajn zážitek takové místo navštívit. Lidé tam vůbec nepůsobily rušivým dojmem, protože jsme byli naladěni na podobnou vlnu a spíše tam přišli meditovat.

Rozhodně tam ale nepůsobila energie destruktivní, kterou velice dobře poznám. Např. při návštěvě Klementina v Praze, kde jsem si chtěla půjčit knihu a že si to tam projdeme jako historickou budovu, se mi udělalo tak zle (začala se mi točit hlava a přestalo mi to úplně myslet), že nebýt tam s někým necitlivým na tyto energie, tak bych musela odejít bez knihy. Venku se mi za chvíli udělalo dobře. Takhle to tam na mě působilo i přes ochranný krystal od Alue. Obdivuji studenty, co tam chodí dobrovolně trávit čas a studovat - pro mě naprosto nepochopitelné.


Moc pěkný dokument o kruzích v obilí, který jsem viděla před léty:

Mayská proroctví a kruhy v obilí:


Nejvíce mi kdysi učaroval tento kruh vzniklý v r. 2009 v Holansku:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama