Zánět močových cest

13. července 2018 v 14:55 | ketty |  Zdraví
Asi před rokem jsem chytla zánět močových cest. Bylo to ze dne na den a dost mě to překvapilo, protože jsem to nikdy dříve neměla. Nastalo to rovnou s velkou intenzitou a krom běžného pálení, jehož intenzita nastoupila opravdu rychle, se také začala objevovat krev v moči. Také mě pobolívala bederní oblast. Je jasné, že příčinou bylo psychické oslabení, kdy v té době mě majitelka pronajatého bytu pořád volala, nadávala a plácala nesmysly o nezaplacených účtech, které nebyly pravdivé a týkaly se dalších nájemníků, nedalo se s ní rozumně domluvit, což vzhledem k jejímu věku bylo i pochopitelné. Ale já neměla kam jít, tudíž bylo nutné tento problém nějak řešit. Ten den mého vzniklého problému, jsem s ní zase telefonovala, sice jsme se domluvili nějak, ale můj organismus už to očividně neunesl. Navíc jsem tehdy měnila stravu a snažila se vyřadit mléčné potraviny a přecházela na bezlepkovou dietu, i když jsem to brala jako přínos, asi tím také mohl být můj organismus oslabený.


Začala jsem jako vždy hledat data na internetu, i když při té bolesti to bylo těžké. Nakonec jsem začala okamžitě užívat CDS2 (viz. slovníček - CDS2), ale bohužel již bylo v lednici nějaký čas otevřené a ono rychle vyprchává. Také jsem začala používat jílové obklady na břicho a pohlavní orgány, které příjemně chladily a trochu pomáhaly, už nevím kolik jsem jich dělala za sebou, ale skoro nepřetržitě. Do druhého dne, což byla neděle, jsem to trošku zlepšila, bolest už nebyla tak intenzivní. I když předchozí den bych nepřežila bez podpory mého přítele a i o pohotovosti jsem uvažovala. Bylo těžké se přinutit více pít, když močení bylo tak nepříjemné, ale nic jiného nezbývalo. Bohužel jak jsem mi nechtělo k lékaři, tak jsem šla hned další den do práce, mám sice vcelku klidnou práci v sedě, ale byla to velká chyba a problémy se mi zase zhoršili a krvácení se vrátilo, což mě dost děsilo.

Další den jsem konečně rozumně zůstala doma, napsala mail svým výborným detoxikačním poradcům, co by mě poradili a vydala se pro doporučené přípravky: nové čerstvě vyrobené CDS2, které jsem užívala 10krát denně po dalších 10 dnů, brusinkovou šťávu bez cukru (na netu jsem objevila pouze brusinky s cukrem, které jsem si dopřála až později) a byla mi doporučena medvědice lékařská, kterou ale nakonec neměli k dispozici, tak jsem si vzala chanca piedra (přezdívanou lamač kamenů) - vice info o ní viz např. zde:


Také jsem si zašla pro další jíl, abych jej měla dost, ten pomáhal na bolest nejvíce a tam mi paní ještě k němu doporučila lichořeřišnici v tinktuře. Pila jsem krom vody kotvičníkový čaj, který jsem měla naštěstí doma objednaný odsud: www.kotvicnik.info

Takže jsem toho užívala již celkem dost a všechno poctivě, stejně se nic jiného nedalo moc dělat. Další den už mi nezbylo, než se vydat k lékaři pro neschopenku, nevěděla jsem, že by mi ji vystavili až tři dny zpětně, byla bych si tím celkem ušetřila dost trápení. U doktora to bylo na celé dopoledne čekání a člověk nechtěl moc pít, takže jsem si tím zadělala na znovuobnovení problémů, bolestí a užila si další nepěknou noc. U doktorky mi sestřička udělala testy moči, řekly, že to tam mám opravdu v nepořádku. Předchozí krvácení jsem nepřiznala. Předepsala mi antibiotika nějaká klasická, prý když už jsem je tak dlouho nebrala, že rychle zaberou. Vycházky mi dát nechtěly, i když žiju sama a řešila jsem nákupy, naštěstí přítel bydlel tehdy blízko a mohl mi něco donést. Jedině že se mohu již v pátek uschopnit na víkend a nebo přijít na kontrolu v pondělí. Bylo mi jasné, že pátek je moc brzy, že už to tentokrát nesmím podcenit a musím zůstat doma v klidu bez stresu z práce a nebrat žádné výhružné nesmyslné telefony.

Další dny už jsem opravdu mohla odpočívat, užívat vše již mnou naordinové, bylo toho tedy dost již dohromady, ale už jsem nemohla ztrácet čas hledáním. Hodně jsem uvažovala i o vyzvednutí antibiotik, ale vždy to nakonec odložila, až jsem je nepotřebovala. Na další kontrole u doktorky byly výsledky testů moči v pořádku, ale já se ještě necítila, tak mě nechala ještě naštěstí další týden doma se dávat trošku dohromady. Občasné pálení mi ale přetrvávalo ještě dlouho, i když jsem pak už chodila do práce, stačilo se trochu méně napít (než nejméně 2l vody denně).

Nakonec jsem se dozvěděla na nějaké přednášce, že se objevily ve vzduchu bakterie Proteus Vulgaris a Proteus Mirabilis a načetla si, že na ně platí propolis viz.:


A že vlastně mám propolis darovaný od přítele doma, tak jsem neváhala a začala jej hned užívat dle návodu zde - 2x denně až 20 kapek, protože jsem neznala jeho sílu:


Zjistila jsem, že je na tyto problémy výborný a občasného pálení mě nadobro zbavil a že je užitečný preventivně i na lecjaké další problémy.

Můj postup bych rozhodně nikomu nedoporučovala, zvládla jsem to jen díky velkým zkušenostem se sebeléčením, znalostí určitých prostředků a již vycvičené intuici, která mi teď již přihrává správné věci, které v danou chvíli potřebuji. Také můj strach z lékařů a jejich prostředků mě dohnal k takovýmto výkonům :). Píšu to jen pro představu, co vše se dá zvládnout vyřešit a jakým způsobem, pokud jde člověk cestou sebepoznávání a převezme veškerou zodpovědnost za své zdraví. Ale úplně rozumné to také nebylo. Ovšem ta radost, že si s tím člověk nakonec poradil bez klasických antibiotik byla k nezaplacení, i přes vcelku velkou investici do ostatních věcí. Teď už bych využila asi především CDS2 a propolis, kdybych daný problém řešila znova. Jinak známé zabraly např. jen brusinky s manosou z lékárny a urologický čaj, ovšem ta to neměla s krvácením nebo dobrou recenzi jsem slyšela i od kolegyně na Rowatinex kapky také z lékárny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saki | 23. července 2018 v 18:24 | Reagovat

Je vědecky prokázané, že brusinky na zánět nijak nepomáhají a že je to placebo.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama