Moje destruktivní zkušenost s reiki

17. dubna 2018 v 5:55 | ketty |  Zdraví
Asi před deseti lety jsem měla krizi, nějaké problémy v rodině - vážná nemoc blízkého člověka a ztráta pocitu bezpečí při pobytu doma. Začala jsem ztrácet energii, postupně nemohla dělat, co mám ráda, ztrácela svoje koníčky, zájmy, ani se soustředit na studium školy, které mě do té doby žádné problémy nečinilo.

Začala jsem hledat řešení a vzhledem k tomu, že můj blízký příbuzný se přes přítelkyni dostal k zasvěcení do reiki, tak mě to zaujalo. Občas se mi snažil energii dodávat, ale mělo mě už tehdy varovat, že to vždy fungovalo pouze na chvíli a pak byl velice nepříjemný propad.

Myslela jsem si, že problém vyřeším, když se nechám zasvětit sama. Našli jsme s mým tehdejším přítelem Mistra reiki, který se nacházel v blízkém okolí. Neměla jsem moc sílu, vydat se za někým osvědčeným. Chtěli jsme se nechat zasvětit spolu, abychom si mohli vyměňovat vzájemně energii a já si ji také dodávat sama.


Prvního setkání s vybraným Mistrem reiki, jsem se také bohužel nezůčastnila z důvodu svých problémů a musela dát na intuici svého tehdejšího přítele. Pak došlo již na zasvěcování. Jednalo se o o zasvěcení do 1. stupně reiki, kde se žádné symboly zatím neřešily.

Mistr byl milý, lecos zajímavého jsme se od něho dozvěděli, něco dobrého dokonce uvařil. Nebylo mi ten den ale moc dobře, váhala jsem jestli to zvládnu a mám do toho jít, ale už to bylo domluvené. Problémy začaly při mém zasvěcení, které bylo velice nepříjemné, narozdíl od lidí, co jsem slyšela jejich zkušenosti, že měli pocity příjemné, viděli např. barevné obrázky a tak. Můj tehdejší přítel to měl také tak, příjemné zasvěčení, ale nikdy si poté nebyl jist, zda opravdu umí energii předávat. No ve mě se při zasvěcení energie zablokovala, nemohla jsem najednou dýchat, Mistr musel improvizovat a vymyslet způsob jak odvést přebytečnou energii přes sebe a drahý kámen, myslím, že to byl hematit. Bylo mi velmi nepříjemně a musela jsem být chvíli sama - zpracovat nepříjemné emoce. Bohužel jsem se ale nechala přesvědčit ještě i k druhému kolu, bez kterého by prý zasvěcení nebylo úplné, i když se mi moc nechtělo. Vznikly při tom stejně nepříjemné pocity a problémy.

Poté jsem sice začala cítit energii v rukou - takové příjemné brnění a myslela si, že s energií budu moci pracovat. Jenže vždy když jsem ji chtěla využít pro sebe či někoho druhého, tak jsem neskutečně znervózněla. Stejné nervózní pocity jsem měla, pokud mi chtěl dávat energii přítel.

Také jsem si po zasvěcení nevěděla rady s destruktivními emocemi, vztekem a dalšími, což u mě nebylo obvyklé, mohlo to být ale zapříčiněno i situací, ze které jsem nevěděla, jak se dostat, viz. začátek článku.

Ještě se mi k tomu přimotalo odvádění duchů přes jednu známou na dálku, kdy mi bylo řečeno, že po odvedení přisáté duše budu mít méně energie, ale abych si ji doplnila pomocí reiki. Přesně tak to zafungovalo, ale energii jsem si doplňovat nemohla, takže mi to přivodilo jen další problémy a ani jsem to nebyla schopná moc s nikým konzultovat.

Mistr reiki nám řekl, že po zasvěcení se mnoho vztahů rozpadá, ale že to rozhodně nebude náš případ, že k sobě určitě patříme. Vztah nám sice vydržel ještě dlouho, ale postupně ochladával. Já pořád řešila zdravotní problémy a nedostatek energie a postupně už to na nikoho druhého nechtěla přenášet. Neříkám že reiki bylo příčinou rozpadu, vše nakonec dopadlo, jak mělo, ale rozhodně k stmelení vztahu nepřispělo.

Dlouho jsem nechápala, proč já jediná měla takový zážitek, protože kdo to podnikl z rodiny nebo z blízkých byl vždy spokojen. Až jsem se dostala na přednášku, kde se o reiki mluvilo. Dostala slovo i paní, která si stěžovala na pobolívání v játrech po zasvěcení, v tom co popsala jsem se hned poznala.
Poté jsem dostala doporučení na stránky Alue, kde jsem začala poznávat všechny své problémy tímto zasvěcením způsobené. Takže velice doporučuji na aluska.org rubriku Zasvěcení a jiné sekty k prostudování každému, kdo se o tomto chce dozvědět více.

Také Franz Erdl krásně popisuje, jak reiki funguje. Že je to v podstatě černá magie. Existují nádrže s léčivou energií z nichž se energie čerpá, ale zas se tam musí odněkud dodávat zpátky. Tudíž energie není z vesmíru, ale je kradená. Ať jsem nad tím přemýšlela jakkoli, mé potíže s touto energií tomu přesně odpovídaly.

zdroj: http://psitalent.de - Mimozemské vlivy 3

Pokud tato má zkušenost odradí byť jediného člověka od toho nechat se do něčeho zasvěcovat nebo nechat se ovlivňovat energeticky na dálku, budu ráda. Proto také tuto zkušenost píšu, né proto, abych byla zpětně posuzována, že jsem ještě neuměla pořádně dát na svoji intuici. Rozhodně to byla zkušenost, která mě zase dostala dál, ke konstruktivním zdrojům dat a lepším metodám, jak se o svoji energii i svoji bytost starat.

Ironií je, že mé problémy s energií byli nejspíše způsobeny blokem, který jsem si vytvořila při problémech doma a vznikla mi intolerance na určité potraviny, až časem jsem zjistila, že jen změnou stravy jsem schopná zase lépe fungovat, ale o tom třeba zase někdy příště.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 květen | E-mail | 2. května 2018 v 12:47 | Reagovat

Asi jste neměla dát na rady druhých. Pro vás bylo vhodné něco úplně jiného.
Asi ti mimozemšťani...nějaký rezervoár ze kterého je kradeno mě zavání materialismem a obviňováním druhých.
Prostě reiki se nelze věnovat vůlí druhých ani vůlí vlastní. Tak reiki nefunguje.

2 MAtej | E-mail | 2. června 2018 v 17:44 | Reagovat

Problém s reiki je v tom že tento liečebný systém, bol určený k liečbe fyzického tela , choroby vznikajú hlavne  na mentálnej úrovni zlými vzorcami chovania , ktoré sa premietajú do energií tela a následne sa  realizujú do fyzického tela ako choroba , reiki teda umožní  uvolniť energiu tak aby sa fyzické telo vyliečilo ale pokiaľ  človek nepochopil problém na mentálnej úrovni tak sa  choroba veľmi rýchlo vráti do pôvodného stavu pretože podvedomé vzorce chovania znovu zablokovali energie a tie znovu vyvolali chorobný stav v tele.

Druhý problém je zasvätenie do "temného" reiki, to je reiki ktoré je viac menej len egregor, pretože reiki zasvätenie sa nemusí ujať každému, väčšina majstrov reiki teda nemusí mať reálne  zasvätenie ani len do 1. stupňa reiki, aj napriek tomu že zasvätením prešli , stáva sa často že to zasvätenie sa proste odrazí preč od človeka pretože niekedy tomu bránia podvedomé bloky,  niekedy tomu bránia entity , potom človek nemá reiki , ale myslí si že reiki  má, takže s tým temným reiki pracuje Ďalej a prenáša to na ďalších ľudí, potom pri zasvätení už neprichádza napojenie na reálne reiki ale na egregor takže pri liečení to odsáva energiu od vás alebo od niekoho kto je tiež napojený na tento egregor.

Tretí problém je že  môžete mať reálne reiki, ale nie každého je možné liečiť, väčšina reiki liečiteľov lieči každého kto príde pod ruku a zaplatí , to je problém pretože ak na to človek nie je pripravený tak liečenie môže skončiť karmickým nárazom , niektoré choroby sú proste karmického pôvodu a je predpoklad že tieto choroby proste človek musí prekonať pretože si to tak naplánovala jeho duša, ak do tohto plánu vstúpi liečiteľ bez toho aby vedel či môže alebo nemôže liečiť tak proste vznikne karma tam nepomôže žiadna ochrana pretože karma je proste  univerzálny zákon príčiny a následku a ochrany tam nefungujú. Takže asi tak.

Pred zasvätením je treba uvedomiť si aký z toho mate pocit, aj je zlý alebo nepríjemný tak je zrejme že vám vyššie vedomie chce naznačiť že  toto nie je správny čas alebo že to nie je proste pre vás vhodné. Ak si nie ste istý tak pred zasvätením požiadajte svoje vyššie JA aby prijalo len zasvätenie, ktoré vás napojí na vyššie vibračné úrovne než ste vy sami , ak vás zasvätenie bude chcieť napojiť na negatívne zdroje alebo na niečo čo môže uškodiť vám alebo niekomu inému tak požiadajte vyššie JA aby toto zasvätenie odrazilo preč.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama