Jak bezpečně pracovat s energií

19. dubna 2018 v 5:55 | ketty |  Zdraví
Tento článek je pokračováním článku o mé destruktivní zkušenosti se zasvěcením do reiki.

Jak jsem se postupně s tímto zasvěcením vypořádala, abych zase mohla s energií alespoň opatrně pracovat? Nejvíce vás stejně odkážu na web Alue - aluska.org do rubriky energie, kde jsou krásné popisy, jak s energií pracovat. První co se mi zdálo pro mě bezpečné bylo, že jsem začala chodit za stromečky a vyměňovat energii s nimi. Stromy ví co dělají, tam mi nikdy přehnaně nepříjemné pocity nevznikly, i když je-li strom hodně silný, může se člověku chvíli točit hlava a připadá si trošku jako po milování s milovaným člověkem :).

Pokud chci čerpat energii z vesmíru a poslat ji např. stromu, vždy prosím o energii konstruktivní sílu vesmíru a snažím se vizualizovat světlou energii, paprsek. Po zasvěcení jsem myslela na energii reiki, tudíž téhle myšlence se nyní vyhýbám.

Také využívám různé ochranné rituály např. pomocí svíček nebo nedávno jsem vyzkoušela vykuřování bytečku, také popsané na výše zmíněných stránkách.

Pustila jsem se i do očisty jater od kaménků, ale bylo pro mě zatím obtížné ji opakovat tolikrát, kolikrát by bylo nejspíše nutné pro vyloučení úplně všech kaménků.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama