Deprese - jak na ni?

22. dubna 2018 v 9:27 | ketty |  Zdraví
Dnes bych chtěla napsat o zkušenosti své blízké známé. Byla vždy veselý, optimistický člověk, ale v určitém věku se nastřádalo více událostí a prostě to na ni padlo. Vydala se k lékaři kvůli nespavosti, kde jí na to dali léky, na kterých se postupně stala závislou. Poté již bylo pozdě na přírodní léčbu a L-Tryptofan na to nestačil, tak skončila u psychiatra na antidepresivech s diagnozou těžká deprese, dokonce byla dvakrát hospitalizována v nemocnici, kde jí měnili různě léky, některé nesnášela. Samozřejmě lékaři jí zvlášť v jejím věku předpověděli, že již bude brát léky do smrti, brala asi 3 různé druhy, které jí i párkrát změnili. Tyto léky mají spoustu vedlejších účinků od bušení srdce po myšlenky na sebevraždu, takže vlastně způsobují to, na co jsou určeny. Také po nich člověk obvykle přibírá a přibudou mu časem další zdravotní potíže.


Po pár letech, kdy byla situace této známé stabilizovaná, problémy které řešila dříve se vyřešili přestěhováním a mohla žít více v klidu i se sobě věnovat. Povedlo se mi ji namotivovat k výborným detoxikačním poradcům, kteří přeměří stav organismu pomocí Oberonu (viz. slovníček) a poté doporučují přírodní věci na vyčištění především od parazitů, virů, plísní, kovů a poté doplnění vitamínů a minerálů do organismu. Mezi tyto výborné přípravky patří ořešák americký, clarkia, křemelina se psyliem, EDTA, noni a goji šťáva a mnohé další.. Také užívala homeopatika specializovaná přímo na toxoplazmózu. Těmito přípravky během roku postupně prošla, všechny je poctivě užívala a během té doby si postupně po čtvrtičkách začala snižovat jeden po druhém léky od lékařů.

Také jsem ještě nezmínila, co pro mě nebylo žádným překvapením. Že po prvním měření měla v organismu vyměřenu borelii, toxoplasmu, různé plísně, takže byla velká naděje, že když vyčistí organismus právě od těchto potvůrek, které tyto neblahé psychické stavy způsobují, bude mít velkou šanci zase žít bez léků. Další příčinou její deprese mohl být i konflikt dle Hamerovy Nové germánské medicíny a to konflikt teritoriální (neměla pro sebe prostor - soukromí, do kterého by jí někdo nemohl nečekaně zasahovat) kombinovaný s přechodem, protože se jí deprese projevila přesně v tomto období, tudíž následné přestěhování, také předpokládalo, že se i tato možná příčina nemoci vyřešila.

Nakonec se jí opravdu chemických léků velice pomaloučku během celého roku povedlo zbavit. Začala měnit i stravu na více zeleninovou, už neměla tolik chuť na cukr. A zlepšila se jí váha. Nebylo to lehké, překonat některé stavy a znovu si zvykat na přirozené emoce, které jsou díky lékům tlumené. Po pár měsících v zimě, kdy jsou horší podmínky pro dobrou náladu, se jí zase začalo hůře spát a vrátila se nervozita, ale stačilo znovu nasadit tinkturu ořešáku amerického, chia semínka a obilné klíčky a nějaký bylinný přípravek z lékárny na spaní, který obsahoval kozlík lékařský, pomerančovník hořký a přidaný hořčík, také ještě něco dalšího z lékárny s hořčíkem a brzy se symptomy zase vytratili.

Také chci upozornit, že vysadit antidepresiva po dlouhodobém užívání jen tak najednou a né pomaloučku a postupně bez vyřešení příčin, může a pravděpodobně povede k recidivě, kdy lékaři budou hledat nové léky a člověk si moc nepomůže, ta závislost na nich je veliká. I toto patřilo ke zkušenosti mé známé. Na druhou stranu najít lékaře, který vám umožní postupné vysazování, je jak hledat jehlu v kupce sena. Musela se sama rozhodnout a sama si poradit, léky jí předepisovali pořád stejně.

Takže pokud má člověk příčinu depresí v parazitech, je dobré to nechat prověřit dobrými detoxikačními poradci a je velká šance na úspěch zbavení se léků a nebo nejlépe tohle již předem řešit a k lékaři se nevydávat. Popř. popřemýšlet o své životní situaci, jestli to nezpůsobuje ona a pokusit se ji změnit, je-li to možné. Někdy je to ale situace, která potřebuje delší čas na vyřešení a poté je to složitější. Potom si člověk musí stanovit priority a uvědomit si, zda je pro něj funkčnost organismu na 1. místě. Každopádně pročistit organismus se ale vyplatí v každém případě, mnohdy člověku ubydou i problémy, které léty ani nevnímá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama