Kůra na vyčištění plic

11. února 2018 v 7:55 | ketty |  Zdraví
Kůra na vyčištění plic:

Je třeba sehnat:

2 lžíce himalájské soli - nesmí to být sůl s jódem ani fluorem!
2 lžíce KCL - draslíkatá sůl by neměla být potravinářské éčko, aby neobsahovala různá směšovadla a měla by po otevření hrudkovatět! - bohužel se hůře shání, snad máte-li známé v lékárně

Poté dát do 1l vody a buď inhalovat běžným způsobem jako páru nad hrncem či rychlovarnou konvicí asi 20 minut 3krát denně nebo je možné si pořídit levný zvlhčovač vzduchu, což je rychlejší a praktičtější a tam stačí inhalovat 10 min. 3krát denně přes tento přístroj.

Nutné je si na to udělat trošku čas a vydržet to delší dobu (třeba měsíc), aby to mělo význam a dostalo se z plic co nejvíce látek, co tam nemají co dělat. Já když si dělám tuhle kůru, tak hned vykašlávám. Když nestíhám 3x denně, chce to alespoň 2x. Jednou je opravdu málo. Je to velmi účinná metoda, po které cítím příliv energie z volnějšího dýchání, takže velice doporučuji tomu, kdo se zadýchává nebo má chronickou rýmu.

Určitě doporučuji pořídít si na to zvlhčovač vzduchu, protože účinnost dýchání přes něj je nesrovnatelná s dýcháním páry nad hrncem. Tímto způsobem se prostě vypařuje mnohem více soli. Přes hlavu si dávám ručník, aby sůl nebyla různě po bytě. Používám zvlhčovač Professor Z-14, protože byl ve své době nejlevnější, bohužel už se neprodává, ale věřím, že najdete jinou alternativu, pokud možno co nejlevnější, protože přeci jen zvlhčovače na sůl nejsou určené a po čase se zničí.

Plíce souvisí s vůlí, smutkem a depresí, a proto tato kůra pomáhá i na tyto nepříjemné psychické stavy.

Přeji úspěšné dýchání

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama